Home / Beslenme / HİPP’ten Bebekleriniz için Organik Lezzetler…

HİPP’ten Bebekleriniz için Organik Lezzetler…

HİPP

 

ORGANİK SÜTLÜ ve MEYVELİ ÖĞÜN

HiPP’ten bebeklere bol vitaminli, yepyeni bir öğün. HiPP Organik Sütlü Meyveli Tahıllı Ek Gıdanın, zengin vitamin içeriğiyle bebeklere kahvaltıda, öğle ve akşam öğünlerinde yedirilebilir.

Anne sütü ilk aylarda, bebeğin bütün ihtiyaçlarını karşılarken, 6. aydan sonra, bebeğin demir ve diğer vitamin ihtiyaçlarını ek gıdalarla karşılamak gerekir. Bu süreçte, bebeklerin annelerinden aldıkları doğal beslenmeyi, sağlıklı ürünleriyle sürdüren HİPP’in, Organik Sütlü Meyveli tam tahıl içeren ürünü; içeriğinde devam formülü bulunduğundan su ile hazırlanır. Bebeklerin uzun süre tok kalmasını sağlayan bu ürün, lif ve mineral yönünden oldukça zengin olan HiPP’in bu ürünü, güçlü kemik ve diş gelişimi için gerekli kalsiyumu da sağlıyor. HiPP Organik Sütlü Meyveli Tahıl Bazlı Ek Gıda’nın enfes tadını elma, muz, armut ve şeftali meyveleri sayesinde alıyor.

 

ORGANİK ATIŞTIRMALIK TAHIL BARI

Öğün aralarında çocuklar için uygun ve lezzetli bir atıştırmalıktır. Organik Şeftali ve Elmalı Meyve Barı çocuklar için hem lezzetli hem de organik bir atıştırmalık…

1 yaş ve üzerindeki çocuklar için vitamin kaynağı olan HiPP Organik Meyveli Tahıl Barları, aynı zamanda tam tahıl içeriği ile de sindirime yardımcı ve doyurucu özellikte, öğün aralarında küçük çocuklarınız için uygun ve sağlıklı bir atıştırmalıktır. İlave şeker içermez. Şeker içeriği içerisindeki organik elma suyu konsantresi, organik muz tanecikleri, organik şeftali suyu konsantresinden gelir. İçerisinde süt bileşeni, yumurta ve soya proteini içermez. Organik tam tahıllı buğday, yulaf ve pirinç patlakları içerir.

BIO sertifikalı, GDO’suz ve sanayi bölgelerinden uzak özel organik çiftliklerde yetiştirilen ürünleriyle HiPP;  E-Bebek, Joker,Tesco Kipa,Rossman, Migros, Carrefour,Real,  yerel marketler ve eczanelerde satılıyor.

Detaylı bilgi için www.hipp.com.tr

Hakkında OrganikDunya

Yanıt Yaz

Sayfa Başına Git