Home / Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz?

Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz?

1981 yılından bugüne kadar, elektronik sektöründen seramiğe, mimariden, peyzaja, anne bebekten, teknolojiye tüm yenilikleri tanıttık ve tanıtmaya devam edeceğiz.

Dergilerimizin yanına yepyeni bir soluk getirecek olan OrganikTürkiye’yi de ekledik. Organiğin, hayatımızdaki yerini sorgulamayı ve sorgulatmayı hedeflediğimiz yayınımızda “Organik bir yaşama hazır mısınız?” sorusunu soruyoruz. Arzumuz takipçilerimize doğru bilgilerle organik dünyasını anlatmak, okurken keyif almalarını ve organik dünyasından sunduğumuz armağanlarla onlara gerek kendi iç dünyalarında gerekse yaşadığımız dünyadan daha fazla zevk almalarını sağlamak…

Günden güne yaşantımızın içine giren ve doğallıktan bizleri uzaklaştıran ritüelleri aşarak geçmişten aldığımız esin kaynaklarıyla daha renkli bir dünya hedefliyoruz. Ne kadar az kimyasal o kadar sağlık felsefesini okuyucularımızla buluşturmak istiyoruz…

Gıda seçimlerimizden pratik bilgilere, ev dekorasyonundan, spor alışkanlıklarımıza, yeşil mimariden, yeşil teknolojiye, yenilenebilir enerji kaynaklarından ve geri dönüşüme kadar bir çok konuda araştırmaları okuyucularımızla buluşturmayı kendimize görev ediniyoruz.

OrganikTürkiye veri tabanında bulunan 1 milyon kişiye her ay ulaşmayı hedeflerken haber portalı üzerinden de günlük tavsiyelerde bulunacak.

OrganikTürkiye içeriği ile üreticinin ve son kullanıcının ihtiyaç duydukları bilgileri içermekte ve bu kesimler arasında bilgi alışverişini sağlayan köprü görevi görmek için kuruldu.

32 yıllık yayın yaşamamız süresince çeşitli sektör mensupları arasında ilgi ve saygıyla anılan dergilerimiz, aynı zamanda devlet yöneticileri, sanatçılar, sektöre yön veren akademisyenler tarafından da katkı sağlanarak destek görmüştür.

Haber portalımızda ve e-dergimizin sayfalarında sunduğumuz ürün ve firma tanıtımları, makaleler, araştırma konuları ve dosyalar ile okuyucusunun ihtiyaçlarını karşılama ve bilgilenmeleri için tek kaynak olmayı hedeflemekteyiz.

Hedefimiz, Doğal hayata önem verenlerin OrganikTürkiye platformunda buluşturmaktır.

Yanıt Yaz

Sayfa Başına Git